O nas

Obszar 

Obszar, na jakim działamy to terytorium Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy. Własny skład celny znacznie ułatwia kontakty z kontrahentami zagranicznymi. Klientom zapewniamy korzystne warunki współpracy, stały serwis oraz aktualną i pełną informację dotyczącą naszej oferty.

Renoma 

Posiadając renomę solidnego dostawcy gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Dzięki specjalnym kontraktom z firmami spedycyjnymi zapewniamy maksymalnie szybką realizację zamówień. Standardem przy zamówieniach realizowanych jest dostawa do godziny 16.00 następnego dnia po złożeniu zamówienia. Współpracująca z nami firma przewozowa dostarcza zamówienie bezpośrednio do siedziby Klienta.

Oferta

Stała oferta to setki wzorów guzików w ilościach hurtowych w popularnych rozmiarach i kolorach. Dysponując bazą do barwienia mamy możliwość oferowania Państwu szeroką gamę kolorów zgodną z zapotrzebowaniem (wg próbek tkanin bądź też katalogów kolorów). Doskonałej jakości włoskie farby do guzików oraz doświadczenie i praktyka w tym zakresie są gwarancją właściwego wykonania każdego zamówienia.